KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5886036
nr 588 6036
Blandteknik
signerad G W (Gösta Werner) 20x22
Utrop:
100 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 15 juni 2009
kl 19:03:13
100 kr
300 kr
200 kr
500 kr
600 kr
750 kr
6
1.200 kr
6
1.400 kr